Spotkanie z Panią Moniką Jackiewicz

Dnia 27.10.2023 odbyło się niezwykłe spotkanie uczniów Szkoły Podstawowej im. Teofila Ruczyńskiego z wyjątkową osobą – Panią Moniką Jackiewicz, Mistrzynią Polski w biegach maratońskich.

Pani Jackiewicz podzieliła się swoimi inspirującymi doświadczeniami z treningów i zawodów maratońskich, ukazując uczniom, jak determinacja, ciężka praca i wytrwałość prowadzą do osiągania celów. Opowiedziała o swoich osobistych wyzwaniach, pokazując, że siła woli i dyscyplina są kluczowe nie tylko w sporcie, ale także w życiu codziennym.

Spotkanie z Panią Moniką Jackiewicz było nie tylko okazją do poznania historii sukcesu sportowego, lecz także do zrozumienia wartości ciężkiej pracy i poświęcenia w dążeniu do realizacji marzeń. Uczniowie mieli okazję zadać wiele pytań, co wzbogaciło dyskusję i pozwoliło lepiej zrozumieć świat zawodowego biegania.

To spotkanie dostarczyło motywacji i inspiracji dla uczniów, zachęcając ich do podejmowania wyzwań oraz kultywowania zdrowego stylu życia poprzez regularną aktywność fizyczną.