Kolejny etap zawodów za nami

Dnia 22.03.2018r w hali sportowej w Morągu odbył się półfinał wojewódzki  Zawodów Piłki Nożnej. Oprócz Gimnazjum z Lubawy, Morąga i Garbów Iławskich wystąpili także reprezentanci naszej szkoły. W pierwszym meczu nasi koledzy zmierzyli się z „Iławianami”. Po bezbramkowej pierwszej połowie, w drugiej strzelili trzy bramki i pewnie wygrali 3:1. W kolejnym spotkaniu zespołowi z Prątnicy przyszło się zmierzyć z drużyną z Lubawy (lubawianie wygrali swój mecz z Morągiem). Mecz był bardzo zacięty, mimo to dopiero w drugiej połowie zobaczyliśmy bramki. Pięknym strzałem popisał się zawodnik z Prątnicy, co rozbudziło nasze nadzieje na triumf. Niestety chwilę później zawodnicy z Lubawy doprowadzili do remisu, a w ostatniej akcji meczu przypieczętowali zwycięstwo. Ta porażka uniemożliwiła wyjazd na dalszy etap (dalej jedzie tylko drużyna z pierwszego miejsca). W ostatnich meczach fawory z Lubawy pewnie wygrał z rówieśnikami z Garbów Iławskich (bramka i asysta Pawła Rudnika), a nasi koledzy ze szkoły zremisowali z drużyną z drużyną z Morąga. Nasz zespół zajął drugie miejsce. Skład szkoły z  Prątnicy: Szymon Zelmański, Dominik Piekoszewski, Juliusz Krajewski, Adam Dybich , Paweł Szczypski, Kacper Małkowski, Szymon Żuralski, Filip Dzięgielewski i Grzesiu Ewertowski zapożyczony z Sampławy. Opiekunem na zawodach był Pan dyrektor Dariusz Liberacki