Kiermasz bożonarodzeniowy

10 grudnia od godziny 14:00 nasza szkoła zaczęła wypełniać się licznie przybywającymi do niej gośćmi. A wszystko to za sprawą zorganizowanego przez uczniów, rodziców i nauczycieli naszej szkoły KIERMASZU BOŻONARODZENIOWEGO. Niedziela okazała się wspaniałym dniem, który przyciągnął wielu zainteresowanych tym wydarzeniem.  Oprócz kawiarenki, stoiska ze świątecznymi ozdobami, stoiska „Pajda chleba” na naszych zebranych czekało mnóstwo atrakcji.

Kiermasz rozpoczął się przedstawieniem z udziałem uczniów klasy IV pt. „Ratujmy święta”. Następnie przed wszystkimi zebranymi wystąpili nasi uczniowie pokazując swoje talenty tańcząc, grając lub śpiewając kolędy i piosenki świąteczne.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim tym, którzy przyczynili się do zorganizowania naszego kiermaszu oraz wszystkim tak licznie przybyłym gościom.

 

The gallery was not found!