Turniej piłki ręcznej w Lubawie

Dnia 23.11.2017r. odbył się powiatowy etap zawodów Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców Szkół gimnazjalnych. Turniej rozpoczął się o godz. 10:00 w hali sportowej w Lubawie. Przedstawicieli naszej szkoły czekały w tym turnieju rozgrywki tylko z uczniami reprezentującymi szkołę w Lubawie Pierwszy mecz rozegrały panie w składzie : Ola Ćwiklińska, Patrycja Krajewska, Ola Babska, Alicja Weinar, Gosia Rykaczewska, Gosia Karczewska, Emilia Śliwińska i Justyna Żuralska, kończąc rozgrywkę 9:21 dla reprezentacji Lubawy Kolejny mecz odbył się z udziałem chłopców. Drużynę naszej szkoły reprezentowali : Szymon Zelmański, Adam Dybich, Dominik Piekoszewski, Szymon Żuralski, Juliusz Krajewski, Kacper Małkowski, Paweł Szczypski, Filip Dzięgielewski, Filip Krajewski, Kamil Krajewski i Wiktor Kopistecki. Koledzy ze szkoły „pomścili” swoje koleżanki i rozgromili ekipę z Lubawy wygrywając 21 do 14. Należy dodać, że zwycięstwo chłopaków z Prątnicy było pierwszym w historii pokonaniem Gimnazjum z Lubawy przez jakąkolwiek drużynę z gminy! Opiekunem na zawodach był Pan dyrektor Dariusz Liberacki.

 

Filip Dzięgielewski