Sukcesy naszych sportowców

Dnia 07.11.2017r. w hali sportowej w Złotowie odbyły się zawody w Piłce Ręcznej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych. Można stwierdzić (będąc nieskromnym), że nasze koleżanki w składzie: Aleksandra Ćwiklińska, Patrycja Krajewska, Ola Babska, Alicja Weinar, Gosia Rykaczewska, Gosia Karczewska, Justyna Żuralska, Malwina Biedrzycka, Emilia Śliwińska i Wiktoria Adamkiewicz nie dały szans rówieśniczkom z innych szkół i bez problemu wywalczyły pierwsze miejsce wygrywając wszystkie swoje mecze.

 Na kolejny sukces nie musieliśmy długo czekać, bo już  09.11.2017r. w hali sportowej w Rożentalu odbyły się kolejne zawody Piłki Ręcznej, tym razem Chłopców Szkół Gimnazjalnych. Nasi reprezentanci nie mieli tak łatwo jak ich koleżanki i do ostatniej sekundy walczyli o złoto. Dwa wygrane mecze i jeden przegrany nie dawały pewnego zwycięstwa, ale po dokładnym przeliczeniu punktów i bramek zwycięstwo stało się faktem. Zespół z Prątnicy wystąpił w składzie: Szymon Zelmański, Adam Dybich, Dominik Piekoszewski, Juliusz Krajewski, Szymon Żuralski, Filip Dzięgielewski, Kacper Małkowski, Paweł Szczypski, Filip Soboczyński, Kamil Krajewski, Olaf Krajewski i Wiktor Kopistecki.  Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Ostatnie zawody odbyły się 15.10.2017r. w Grabowie-Wałdykach. Był to turniej tenisa stołowego. W kategorii pań najlepsza okazała się Ola Babska, a wśród chłopców Szymon Zelmański. Całą kadrę dopełnili: Gosia Rykaczewska, Alicja Weinar, Justyna Żuralska, Adam Dybich (m 5), Filip Dzięgielewski (m 3) i Wiktor Kopistecki. Tu również ekipa prątnickiego gimnazjum odniosła zwycięstwo w klasyfikacji generalnej, wyprzedzając o cztery punkty szkołę Grabowo-Wałdyki. Opiekunem na wszystkich zawodach był Pan dyrektor Dariusz Liberacki.

 

Filip Dzięgielewski